Passerina - Silvestroni 50S

Kód: 2196
240 Kč / ks
Skladem

Bílé šumivé víno původem z Itálie.

Ochutnávka:
Vizuální kontrola: světle žlutá barva, čirá a jasná. Vůně: velmi příjemný květinový buket s tóny citrusů a bílého ovoce, jako jsou jablka a broskve. Chuť: velmi jemná, elegantní a vyvážená


Výroba:
Metoda Martinotti, nadmořská výška 2000-3000 m, měkké lisování. Tepelně řízená fermentace. Hustota výsadby 4 000 vinic na hektar. Tlak 5 atm. při 20°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:
Společnost, která zůstala rodinným podnikem spojeným s dávnými tradicemi a vedeným silnou motivací do budoucnosti, pokračuje v hledání rovnováhy mezi odkazem zkušeností a současnými nevyhnutelnými podmínkami modernosti. V rámci spolupráce a nadšení se vyvinula také filozofie Casa Vinicola, jejímž hlavním cílem je kvalita od začátku až do konce, od odrůdy hroznů až po dodávku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Příběh vinařství je příběhem jedné rodiny, po generace spjaté s Čejkovicemi. Místem, kde je úcta k vinařskému řemeslu a jeho historii neodmyslitelnou součástí každodenního života. Proto i my čerpáme z bohatých tradic a zkušeností našich předků, jejich lásce k vínu a pokoře k přírodě.

 

Nejen víno je pokladem našeho kraje. Malebná krajina od nepaměti lákala umělce i milovníky přírody. Bohatá kulturní historie Slovácka za sebou zanechala nespočet památek světového významu – mnohé jsou i na seznamu UNESCO

Svědomitě pečujeme o dvanáct hektarů vinic, uvědomujeme si také důležitost ochrany životního prostředí, a proto obhospodařujeme všechny vinice ekologicky, šetrně se chováme i při zpracování hroznů. Naše vína jsou proto poctivá a odrážejí Čejkovické terroir. Stojíme si za jejich kvalitou.

Ochutnat můžete také nejrůznější delikatesy z naší poctivé domácí produkce.

s

| Registrace