Naše farma

Naše Farma

Naše společnost Farma u Františky s.r.o. byla založená v roce 2016. Po dohodě s paní Františkou Spurnou bylo převzato malé hospodářství, kde se chovalo pár koz. Farma se od prvopočátku orientuje na chov koz a zpracování kozího mléka.

V dnešní době, kdy nekvalita potravin začíná zhoršovat i zdravotní stav lidí, je velmi důležité vnímat, kde potraviny nakupujeme. Cílem naší společnosti je produkovat BIO kvalitu potravin. Co nebudeme zpracovávat nebo pěstovat, zahrneme do nabídky naší společnosti od dodavatelů, které máme prověřené a patří mezi špičku v oblasti.

Věříme, že vnímání každého z nás se ve větší míře zaměřuje i na potraviny, které chceme jíst. V dnešní turbulentní době, kdy jsou zvyšovány nároky a vše se zrychluje, přináší i rizika. Rizika, které mohou mít dopad i na náš zdravotní stav. Proto je lepší si kvalitu našeho života zlepšovat i kvalitou potravin.

Těší nás, že využijete naše produkty a služby a přesvědčíte se o kvalitních potravinách, které si můžete objednávat pravidelně.

Jak to u nás vypadá

Naše farma se nachází v obci Souměř v okrese Tachov na území Českého lesa. V roce 2005 bylo území Českého lesa označeno jako CHKO. Většinu ploch zaujímají lesní porosty, které jsou tvořeny převážně smrky.

Příroda, kde hospodaříme je ideální k hospodaření v ekologickém režimu. Pozemky, které obhospodařujeme jsou zahrnuty do ekologického režimu a tím máme kontrolu nad kvalitou pastvy a krmení pro naše zvířata.

V dnešní hektické době je každý rád, když si odpočine v přírodě. Navíc může vidět, kde vznikají potraviny, které následně konzumuje. Okolí farmy je ideální na procházky, projížďky na kolech, sbírání hub, sledování přírody. Když nás budete chtít navštívit, zavolejte a rádi Vám připravíme program.

Náš tým

Jsme vlastně taková velká rodina, snažíme se dělat vše, co umíme s láskou a úctou k přírodě.

Květoslava Šustová

Garant technologie výroby

Paní profesorka Šustová je naším poradcem při výrobě kozích produktů a díky jejím obrovským zkušenostem se zpracováním kozího mléka mají naše výrobky jedinečnou chuť.

Václav Milsimer

Manažer strojů

Bez strojů by to na farmě šlo všechno mnohem pomaleji a pod taktovkou Vaška jsou nám stroje výbornými pomocníky, jak při výrobě krmiva, tak při úklidových a stavebních úpravách.

Zdeněk Kalmánek

Pracovník v zemědělství

Táta a máma v jednom, Zdeněk se stará o spokojenost všech obyvatelů naší farmy. Zvířata na farmě vždy s nadšením očekávají, co jim Zdeněk dobrého přinese.

 

Foto a video galerie

s

| Registrace