Kolowrat limonáda jablko

Kód: 2124
35 Kč / ks
Skladem

Ze sadu přímo do láhve! Čerstvý jablečný mošt s pramenitou vodou a bylinným výtažkem tvoří jedinečnou lahodnou chuť této limonády z českých sadů. Nádherně voní i chutná po čerstvě utržených jablkách. Regionální potravina Plzeňského kraje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolowratova limonáda je přírodní, protože se vyrábí z čerstvě lisovaného moštu z jablek vypěstovaných v Kolowratových sadech. Tato jablka jsou v konzumní zralosti nadrcena a lisována na lahodný mošt. K moštu se přidává jen malá část pitné vody pro lepší chuť. Limonádu poté ještě obohatí speciální bylinný výluh z 12 bylin a plodů dle vlastní receptury. 

Kolowratovy sady leží v krajině na okraji CHKO Český les. Sady se rozléhají na jihovýchodním svahu úbočí hory Přimda, v nadmořské výšce 450-602 m. Tato poloha tvoří unikátní pěstební prostředí. Historie ovocnářství zde sahá až do roku 1872. Současná celková plocha sadů je 140 ha a zahrnuje francouzské a anglické odrůdy vhodné na výrobu cideru. Společnost Kolowratovy sady je členem OUČR a UOJZČ, jablka mají známku SISPO a splňují jakostní normu GLOBALG.A.P. Majitelem sadů je Maximilian Kolowrat-Krakowský, pokračovatel šlechtického rodu, který je považován za český symbol věrnosti a stálosti.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

s

| Registrace